سنسور جهت باد 010W

سنسور جهت باد 010W یکی از با کیفیت ترین سنسورهای جهت باد (بادنما) داخلی دارای استاندارد آب بندی IP68 و استاندارد 17025 است. این سنسور دارای یک پره با کمترین اصطکاک لغزشی می باشد که این عامل سبب دقت بالای سنسور حتی در کمترین نوسانات جوی می شود. سیستم ابزاردقیق استفاده شده در این سنسور از بروزترین سیستم های تشخیص زاویه بوده و دارای دقت بسیار بالایی می باشد. این سنسور با توجه به نیاز بازار در دو مدل با قطب نمای داخلی و بدون آن طراحی و ساخته شده است.

سنسور جهت باد 010W
سنسور جهت باد 010W

جهت باد مدل 010W در حال حاضر یکی از پرفروشترین سنسورهای شرکت بوده و در ایستگاه های هواشناسی مختلفی در کشور مورد استفاده و نصب قرار گرفته است.کانکتور بکار رفته در آن بصورتی در نظر گرفته شده است که قابلیت جایگزینی با نمونه های موجود به سهولت فراهم باشد. همچنین ساختار آن با توجه به تجربه های قبلی بهینه سازی و بروزرسانی گردیده است.

در نمونه جهت باد 010W  با قطب نمای داخلی جهت تشخیص اتوماتیک شمال مغناطیسی از یک قطب نمای بسیار با کیفیت و دقت بالا استفاده شده است. این مدل بیشتر برای نصب بر روی سامانه های متحرک همانند بویه ها و انواع شناورهای دریایی  پیشنهاد می گردد. قیمت تمام شده این مدل با توجه به قیمت بالای قطب نمای آن نسبت به نمونه بدون قطب نما بسیار بیشتر می باشد. لازم بذکر است قیمت نهایی هر دو مدل این سنسور در مقایسه با نمونه های خارجی بسیار کمتر بوده و به همین لحاظ و با توجه به گارانتی یکساله تعویض آنها استفاده از آنها بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد.

جدول مشخصات فنی سنسور جهت باد 010W
جدول مشخصات فنی سنسور جهت باد 010S

جهت سهولت در نصب سنسور جهت باد (بادنما) می توان از بازوی نصب سنسور و یا المان های نصب که توسط شرکت طراحی و تولید گردیده است استفاده گردد. همچنین خروجی این سنسور در حالت کلی داده RS232 بوده که توسط رایانه قالب شناسایی و ذخیره سازی می باشد. همچنین در صورت نیاز کاربر شرکت پارس دارای دیتالاگر های متنوعی بر حسب نوع کاربری می باشد.

بازوی هواشناسی 010
بازوی نصب سنسور

جهت اخذ اطلاعات بیشتر و نیز قیمت و مشاوره در خرید و راه اندازی سنسور با ما تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر در

شرکت دانش پژوهان آفتاب پارس

 

سنسور جهت باد 010W