ربات بازرس آب های عمیق

دسترسی به اعماق دریا یکی از آرزوهای بشر بوده و امروزه به لطفا تجهیزات و رباتیک دستیابی به این آرزو میسر گردیده است. ربات بازرس آب های عمیق یک ربات بوده که جها امور مختلفی در دریا و اعماقی که امکان بازرسی و یا قوس غواص میسر نباشد از آن استفاده می گردد. از این ربات در صنایع نفت و گاز، صنایع نظامی، صنایع باستان شناسی و دیگر اهداف تحقیقاتی استفاده می گردد. شرکت پارس با متخصصان مجرب و سابقه طراحی ربات های بازرس آب های عمیق آماده طراحی و ساخت انواع این ربات ها متناسب با نیاز سفارش دهندگان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز مشاوره در این زمینه می توانید با بخش فنی شرکت تماس حاصل نمایید.
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
قبل
بعدی

ساختار

این ربات دارای سنسورها و تراسترها و ابزارآلات مختلفی بوده که توسط تجهیزات خاصی در دریا مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت پارس با پشتوانه متخصصان خود با سابقه طراحی و ساخت اولین نمونه این ربات ها در همکاری با دانشگاه صنعتی اصفهان قادر به طراحی و ساخت اینگونه ربات ها می باشد.

معرفی

خدمات گروه پارس

گروه پارس با سابقه طولانی در نصب ایستگاه های خودکار در سراسر کشور قادر به انجام کلیه خدمات این ایستگاه ها بصورت کامل از طراحی، خرید، نصب و بهره برداری می باشد. هم اکنون نمونه هایی از محصولات این شرکت در سواحل جنوبی و شمالی کشور نصب و بهره برداری گردیده است.

لازم بذکر است این گروه سعی نموده است با استفاده حداکثری از توان داخلی و استفاده از سنسورهای بومی ساخت خود، به انجام این خدمات بپردازد. تمامی محصولات گروه پارس از زمان نصب دارای یکسال گارانتی تعویض، بدون قید و شرط می باشد.