ربات آتش نشان 

یکی از خطرناک ترین شغل های دنیا آتش نشانی می باشد. یک آتش نشان در مواجه مستقیم با آتش و خطر می باشد و در هر ماموریت با خطر جانی روبرو می شود. جهت کاهش ریسک جانی و نیز افزایش قدرت عملیاتی آتش نشان¬ها نیاز به تجهیزات و ابزار مدرن اجتناب ناپذیر می باشد. در همین راستا استفاده از ربات های آتش نشان نیز در سطح دنیا رو به پیشرفت می باشد. این ربات ها با قدرت بالا و قابلیت های خود می توانند با باز نمودن مسیر خود در محل حادثه و خاموش نمودن آتش محل و یا انجام عملیات ساده باعث کاهش چشمگیر تلفات انسانی و ریسک جانی آتش نشان ها و سرعت عمل بیشتر در خاموش نمودن آتش با نزدیک شدن به چشمه آتش و سرد نمودن آن شوند. این ربات ها قابلیت عبور از پله ها و موانع با اشکال مختلف را دارا بوده و می توانند با غلبه بر عوامل محیطی حادثه و باز نمودن مسیر و یا بازرسی محیط¬های خطرناک پیش از ورود آتش نشان ها از بروز حوادث غیر قابل پیش بینی جلوگیری به عمل آورند.
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
قبل
بعدی
شرکت پارس با متخصصان مجرب و سابقه طراحی ربات های آتش نشان آماده طراحی و ساخت ربات های آتش نشان و صنعتی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز مشاوره در این زمینه می توانید با بخش فنی شرکت تماس حاصل نمایید.

معرفی

خدمات گروه پارس

گروه پارس با سابقه طولانی در نصب ایستگاه های خودکار در سراسر کشور قادر به انجام کلیه خدمات این ایستگاه ها بصورت کامل از طراحی، خرید، نصب و بهره برداری می باشد. هم اکنون نمونه هایی از محصولات این شرکت در سواحل جنوبی و شمالی کشور نصب و بهره برداری گردیده است.

لازم بذکر است این گروه سعی نموده است با استفاده حداکثری از توان داخلی و استفاده از سنسورهای بومی ساخت خود، به انجام این خدمات بپردازد. تمامی محصولات گروه پارس از زمان نصب دارای یکسال گارانتی تعویض، بدون قید و شرط می باشد.