ربات آهن ربایی 

یکی از نیاز های اصلی صنعت بازرسی، رنگ آمیزی ، شستشو و یا رنگ زدایی سطوح مخازن، کشتی ها، دیواره دستگاه و سوله ها می باشد. در حال عادی از نصب داربست و سپس تکنسین جهت انجام این امور استفاده می گردد ولی با پیشرفت صنعت رباتیک امروژه ربات هایی با چرخ های مغناطیسی طراحی و ساخته شده که بر روی سطوح فلزی قابلیت انجام عملیات را به راحتی فراهم می نمایند. این ربات ها با بالا رفتن از دیواره های فلزی قادر به انجام تمامی اموری مانند بازرسی ، شستشو، رنگ زدایی و رنگ آمیزی می باشند. استفاده از این ربات ها سپس کاهش چشمگیر زمان و هزینه عملیات می گردد. شرکت پارس با پشتوانه متخصصان خود قادر به طراحی و ساخت اینگونه ربات ها می باشد.
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
قبل
بعدی
شرکت پارس با متخصصان مجرب و سابقه طراحی ربات های آهن ربایی آماده طراحی و ساخت انواع این ربات ها متناسب با نیاز سفارش دهندگان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز مشاوره در این زمینه می توانید با بخش فنی شرکت تماس حاصل نمایید.

معرفی

خدمات گروه پارس

گروه پارس با سابقه طولانی در نصب ایستگاه های خودکار در سراسر کشور قادر به انجام کلیه خدمات این ایستگاه ها بصورت کامل از طراحی، خرید، نصب و بهره برداری می باشد. هم اکنون نمونه هایی از محصولات این شرکت در سواحل جنوبی و شمالی کشور نصب و بهره برداری گردیده است.

لازم بذکر است این گروه سعی نموده است با استفاده حداکثری از توان داخلی و استفاده از سنسورهای بومی ساخت خود، به انجام این خدمات بپردازد. تمامی محصولات گروه پارس از زمان نصب دارای یکسال گارانتی تعویض، بدون قید و شرط می باشد.