وینچ دریایی 

یکی از کاربردهای مهم وینچ در حمل و نقل و بازرسی های دریایی و نفتی می باشد. وینچ یک دستگاه مهم بر روی کشتی بوده که از آن برای به آب اندازی و از آب گیری اجسام بر روی کشتی استفاده می شود. اجسام متصل به وینچ بر روی کشتی می توانند یک لنگر و یا هر شیً دیگری که لازم به راه سازی در آب را دارد باشد. این وینچ ها دارای نوع ها و مدل های مختلفی می باشد که با توجه به کابرد آن در دریا انتخاب و یا طراحی و ساخته می گردد.
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
قبل
بعدی

طراحی و ساخت دستگاه به آب اندازی و از آب گیری تجهیزات:

شرکت پارس قادر به طراحی، ساخت ، تست و تحویلانواع تجهیزات به آب اندازی و از آب گیری تجهیزات دریایی توسط طراحی و ساخت انواع وینچ های دریایی می باشد. این طراحی ها ترکیبی از یک جرثقیل دهانه ای به همراه یک وینچ بزرگ می باشد که وظیفه به آب اندازی و آب گیری تجهیزات را بر عهده دارد. بر روی وینچ این دستگاه متراژ های متفاوت کابل بر حسب نیاز کاربر بصورت منظم توسط سیستم نظم دهنده تعبیه شده در آن با قدرت هیدروموتور باز و بسته می شود. طراحی و ساخت این سیستم توسط پرسنل شرکت برای کارفرمایان متفاوتی صورت پذیرفته است.

طراحی وینچ

مشخصات کلی وینچ این دستگاه ها

Specifications of LARS Winch

Type of drive

Rexroth A6VM  series 63

Direct drive to winch drum. Max pressure 450 bar

Integrated Hydraulics dynamic load control hard mounted to port

Line pull

to 100000 Kg

Line speed

35 meters/min at

Winch controls

Hydraulic spool for lift and lower, “A” frame

Winch level wind mechanism is chain driven from winch drum to self-return diamond profile lead screw

 

مشخصات جرثقیل دستگاه

Specifications of LARS A-frame

Max out reach

5.5 meters

Max S.W.L

5400 kg (Line pull)

Two of hydraulic main Cylinders 200/280/1700

Max cylinder operating pressure 400 bar

 
گروه پارس با سابقه طولانی در زمینه طراحی، ساخت و تحویل پروژه های صنعتی با دارا بودن مهندسان متخصص و متعهد قادر به انجام کلیه خدمات مهندسی و انجام پروژه های پیچیده و تخصصی بصورت EPC می باشد. لازم بذکر است این گروه سعی نموده است با استفاده از حداکثر توان مهندسان و سازندگان داخلی بتواند گامی در جهت بومی سازی صنایع کشور بردارد. تمامی محصولات گروه پارس از زمان نصب و یا تحویل دارای یکسال گارانتی تعویض و یا خدمات می باشند.

معرفی

خدمات گروه پارس

گروه پارس با سابقه طولانی در نصب ایستگاه های خودکار در سراسر کشور قادر به انجام کلیه خدمات این ایستگاه ها بصورت کامل از طراحی، خرید، نصب و بهره برداری می باشد. هم اکنون نمونه هایی از محصولات این شرکت در سواحل جنوبی و شمالی کشور نصب و بهره برداری گردیده است.

لازم بذکر است این گروه سعی نموده است با استفاده حداکثری از توان داخلی و استفاده از سنسورهای بومی ساخت خود، به انجام این خدمات بپردازد. تمامی محصولات گروه پارس از زمان نصب دارای یکسال گارانتی تعویض، بدون قید و شرط می باشد.