وینچ ساده پارس

یکی دیگر از کاربردهای مهم وینچ در صنایع نظامی و مخابراتی می باشد. در کشورهای توسعه یافته در هنگام ضرورت و یا نیاز به افزایش پوشش هوایی جهت امور نظامی و یا مخابراتی از بالون هایی که سامانه مورد نظر بر روی آن نصب است استفاده می شود. این بالون های با گازهای سبک پر شده و توسط یک وینچ قابل حمل کوچک در ارتفاع مورد نظر تثبیت می گردد.
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
قبل
بعدی

طراحی و ساخت دستگاه وینچ بالون :

یکی از پروژ های جالب صورت پذیرفته توسط شرکت پارس طراحی، ساخت ، تست و تحویل یک دستگاه وینچ برقی جهت باز وبسته نمودن 400 متر کابل خاص مربوط به بالون بوده است. این دستگاه یک وینچ برقی به همراه مکانیزم توزیع کابل و ترمز دستی بود که بصورت کامل توسط مهندسان شرکت طراحی و ساخت گردید. طراحی و ساخت این سیستم برای اولین بار در ایران صورت پذیرفته است و در نوع خود دارای پارامترهایی بود که باعث پیچیدگی و منحصر بفرد بودن آن می شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش این نوع وینچ ها با بخش فروش شرکت تماس حاصل نمایید

وینچ ساده پارس

مشخصات وینچ دستگاه

Specifications of Simple Winch

Type of drive

AC Electric Motor 2 KW

Line pull

200 kg. at Final layer

Line speed

30 meters/min at Final layer

Winch controls

Electric Drive With PC Program

 

گروه پارس با سابقه طولانی در زمینه طراحی، ساخت و تحویل پروژه های صنعتی با دارا بودن مهندسان متخصص و متعهد قادر به انجام کلیه خدمات مهندسی و انجام پروژه های پیچیده و تخصصی بصورت EPC می باشد. لازم بذکر است این گروه سعی نموده است با استفاده از حداکثر توان مهندسان و سازندگان داخلی بتواند گامی در جهت بومی سازی صنایع کشور بردارد. تمامی محصولات گروه پارس از زمان نصب و یا تحویل دارای یکسال گارانتی تعویض و یا خدمات می باشند.

معرفی

خدمات گروه پارس

گروه پارس با سابقه طولانی در نصب ایستگاه های خودکار در سراسر کشور قادر به انجام کلیه خدمات این ایستگاه ها بصورت کامل از طراحی، خرید، نصب و بهره برداری می باشد. هم اکنون نمونه هایی از محصولات این شرکت در سواحل جنوبی و شمالی کشور نصب و بهره برداری گردیده است.

لازم بذکر است این گروه سعی نموده است با استفاده حداکثری از توان داخلی و استفاده از سنسورهای بومی ساخت خود، به انجام این خدمات بپردازد. تمامی محصولات گروه پارس از زمان نصب دارای یکسال گارانتی تعویض، بدون قید و شرط می باشد.