وینچ زیردریایی

شرکت پارس قادر به طراحی و ساخت انواع وینچ بازویی و اسلیپ رینگ دار جهت کاربردهای دریایی و زیر آبی می باشد. این وینچ ها دارای قطعات پیچیده و نیز طراحی های بسیار منحصر بفردی می باشد. از این وینچ برای گاراژ ربات بازرس آب های عمیق و دیگر تجهیزات زیرآبی استفاده می گردد.
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
قبل
بعدی

طراحی و ساخت گاراژ ربات بازرس آب های عمیق(TMS) :

شرکت پارس قادر به طراحی، ساخت ، تست و راه اندازی انواع گاراژ ربات بازرس آب های عمیق می باشد. این گاراژها ترکیبی از یک قفس تمام استیل جهت به عمق بردن ربات و یک وینچ بازویی و یا وینچ اسلیپ رینگ دار می باشد که وظیفه کابل دهی به ربات بازرس آب های عمیق را در زیر آب بر عهده دارد. بر روی گاراژ زیرآبی، دوربین، چراغ و سیستم الکترونیک و ارتباطی نیز نصب می شود. این سیستم در نوع خود دارای پارامترهایی می باشد که باعث پیچیدگی و منحصر بفرد بودن آن در زمینه طراحی و ساخت می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش این نوع وینچ ها با بخش فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

وینچ زیرآبی

مشخصات وینچ دستگاه

Specifications of TMS Winch

Type of drive

Waterproof Electric Motor 2.7 KW

SM5,SM7

Line pull

100 kg. at Final layer

Line speed

12 meters/min at Final layer

Winch controls

Electric Pedal

 

مشخصات گاراژ دستگاه

Specifications of LARS A-frame

Dimension

2.8*2.4*1.6 meters

Max Payload

1500 kg

Max. Operational depth

500 m

 

گروه پارس با سابقه طولانی در زمینه طراحی، ساخت و تحویل پروژه های صنعتی با دارا بودن مهندسان متخصص و متعهد قادر به انجام کلیه خدمات مهندسی و انجام پروژه های پیچیده و تخصصی بصورت EPC می باشد. لازم بذکر است این گروه سعی نموده است با استفاده از حداکثر توان مهندسان و سازندگان داخلی بتواند گامی در جهت بومی سازی صنایع کشور بردارد. تمامی محصولات گروه پارس از زمان نصب و یا تحویل دارای یکسال گارانتی تعویض و یا خدمات می باشند.

معرفی

خدمات گروه پارس

گروه پارس با سابقه طولانی در نصب ایستگاه های خودکار در سراسر کشور قادر به انجام کلیه خدمات این ایستگاه ها بصورت کامل از طراحی، خرید، نصب و بهره برداری می باشد. هم اکنون نمونه هایی از محصولات این شرکت در سواحل جنوبی و شمالی کشور نصب و بهره برداری گردیده است.

لازم بذکر است این گروه سعی نموده است با استفاده حداکثری از توان داخلی و استفاده از سنسورهای بومی ساخت خود، به انجام این خدمات بپردازد. تمامی محصولات گروه پارس از زمان نصب دارای یکسال گارانتی تعویض، بدون قید و شرط می باشد.