بویه های خودکار دریایی

بویه ها، ایستگاه های شناوری هستند که در نزدیکی ساحل نصب می شوند و بصورت خودکار اطلاعات هواشناسی را جمع آوری و از طریق بستر مخابراتی بی سیم ارسال می کنند. استفاده از این بویه ها در مسیر عبور کشتی ها و تنگه ها از اهمین زیادی برخوردار می باشد زیرا با استفاده از داده های این سنسورها به هدایت کشتی های عبوری و یا پیش بینی جوی منطقه پرداخته می شود.
بویه های خودکار دریایی
بویه های خودکار دریایی
بویه های خودکار دریایی
قبل
بعدی

سنسورهای بویه های خودکار دریایی

سنسور جریان سنج

سنسور جریان سنج

سنسور شوری سنج

سنسور شوری سنج

سنسور دمای آب

سنسور دمای آب

ساختار بویه خودکار دریایی

ساختار بویه های خودکار دریایی

بویه های خودکار با توجه به نوع و کاربرد، دارای مدل ها و المان های مختلفی می باشند. یکی از پیچیده ترین نوع بویه های خودکار، بویه موج نگار بوده که از 4 بخش اصلی مطابق شکل بالا تشکیل یافته است. برق مورد نیاز اکثر بویه ها توسط سلول های خورشیدی و باتری های درون سیلندر بویه تامین می شود. درون سیلندر بویه موج نگار 4 بخش، سیستم مدیریت تغذیه و باتری ها، سیستم پردازش اطلاعات، سیستم ارسال اطلاعات و سیستم موجگار وجود دارد. بویه موج نگار اطلاعات سنسورهای هواشناسی و اقیانوس شناسی را توسط سیستم پردازش ابتدا ذخیره و سپس بصورت کد به وسیله سیستم ارسال اطلاعات که اکثر یک رادیو مودم برد بلند می باشد به ایستگاه ساحلی مخابره می نماید.

معرفی

خدمات گروه پارس

گروه پارس با سابقه طولانی در نصب ایستگاه های خودکار در سراسر کشور قادر به انجام کلیه خدمات این ایستگاه ها بصورت کامل از طراحی، خرید، نصب و بهره برداری می باشد. هم اکنون نمونه هایی از محصولات این شرکت در سواحل جنوبی و شمالی کشور نصب و بهره برداری گردیده است.

لازم بذکر است این گروه سعی نموده است با استفاده حداکثری از توان داخلی و استفاده از سنسورهای بومی ساخت خود، به انجام این خدمات بپردازد. تمامی محصولات گروه پارس از زمان نصب دارای یکسال گارانتی تعویض، بدون قید و شرط می باشد.