بویه خاص پارس

بیش از ۷۱٪ سطح کره زمین را آب پوشانده‌است و همین عامل سبب شده است که تحقیق در دریا عامل بسیار مهمی در پیشبرد اهداف بسیاری از محققان باشد. جهت بدست آوردن داده های اقیانوسی نیاز به ثبت آن داده ها در مدت زمان مشخصی می باشد. برای رفع این نیاز با توجه به نوع سنسور مورد استفاده از طراحی و ساخت بویه خاص جهت کار گذاشتن سنسور مد نظر در موقعیت مشخص استفاده می شود. شرکت پارس با پشتوانه متخصصان خود توانسته نمونه های مختلفی از این نوع بویه ها را طراحی نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در این زمینه با بخش فنی شرکت تماس حاصل نمایید.
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
قبل
بعدی

معرفی

خدمات گروه پارس

گروه پارس با سابقه طولانی در نصب ایستگاه های خودکار در سراسر کشور قادر به انجام کلیه خدمات این ایستگاه ها بصورت کامل از طراحی، خرید، نصب و بهره برداری می باشد. هم اکنون نمونه هایی از محصولات این شرکت در سواحل جنوبی و شمالی کشور نصب و بهره برداری گردیده است.

لازم بذکر است این گروه سعی نموده است با استفاده حداکثری از توان داخلی و استفاده از سنسورهای بومی ساخت خود، به انجام این خدمات بپردازد. تمامی محصولات گروه پارس از زمان نصب دارای یکسال گارانتی تعویض، بدون قید و شرط می باشد.