بویه موج نگار 

یکی از مهمترین بویه های دریایی، بویه موج نگار می باشد. این بویه وظیفه داده نگاری پارامترهای هواشناسی و اقیانوس شناسی را بر عهده دارد. با اندازه گیری و ثبت این داده های می توان به پیش بینی هواشناسی محل نصب بویه پرداخت. شکل بدنه این بویه بگونه ای طراحی شده است که امکان حرکت آن بر روی امواج به راحتی میسر بوده و در اثر برخورد موج دریا، کمترین میزان شکست موج ایجاد گردد. با حرکت بویه بر روی امواج، سنسور موج نگار درون بویه حرکت همسان با موج را ثبت و ذخیره سازی می نماید. همچنین بر روی این بویه دکل هواشناسی نیز نصب گردیده است که پارامترهای مختلف هواشناسی را ثبت و ذخیره می نماید. همچنین در صورت نیاز امکان نصب بازوی اقیانوس شناسی نیز بر روی بویه میسر می باشد.
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
PARS ENG GROUP
قبل
بعدی

طراحی، ساخت و بهره برداری از بویه های موج نگار :

شرکت پارس با تکیه بر توان پرسنل خود قادر به طراحی و ساخت انواع بویه های موج نگار می باشد. در حال حاضر شرکت پارس دارای دانش فنی کافی جهت طراحی، ساخت و بهره برداری از بویه موج نگار می باشد.

Wave Scan Buoy Specification

پلی اتیلن PA33

جنس بدنه

دیسکی

شكل بدنه

سلول خورشیدی و باتری

روش تغذیه

2.78 متر

قطر ديسك

سنسورهای هواشناسی

رادیو مودم بورد بلند

امکانات

6.8 متر

ارتفاع كل

1200 کیلوگرم

وزن كل

موج نگار

ساختار

بویه موج نگار دارای سه قسمت اصلی، بدنه پلی اتیلن، سیلندر مرکزی، سنسورهای هواشناسی می باشد. شرکت پارس در حال حاضر تمامی سنسورهای بویه های موج نگار را تولید و ارائه می نماید و قابلیت ساخت سیلندر و بدنه پلی اتیلن نیز در صورت نیاز سفارش دهنده به سهولت میسر است. تمامی محصولات گروه پارس از زمان نصب و یا تحویل دارای یکسال گارانتی تعویض و یا خدمات می باشند.

معرفی

خدمات گروه پارس

گروه پارس با سابقه طولانی در نصب ایستگاه های خودکار در سراسر کشور قادر به انجام کلیه خدمات این ایستگاه ها بصورت کامل از طراحی، خرید، نصب و بهره برداری می باشد. هم اکنون نمونه هایی از محصولات این شرکت در سواحل جنوبی و شمالی کشور نصب و بهره برداری گردیده است.

لازم بذکر است این گروه سعی نموده است با استفاده حداکثری از توان داخلی و استفاده از سنسورهای بومی ساخت خود، به انجام این خدمات بپردازد. تمامی محصولات گروه پارس از زمان نصب دارای یکسال گارانتی تعویض، بدون قید و شرط می باشد.