سنسور سرعت باد مدل 030S

سنسور سرعت باد 030S از آلومنیوم با پوشش آنودایز و پره آلومنیومی ساخته شده است. این عوامل سبب پایداری مناسب سنسور در شرایط شدید و سخت آب و هوایی می شود. سنسور دارای آستانه لغزش بسیار کم بوده که این عامل سبب افزایش حساسیت سنسور گردیده است. خروجی سنسور 030S داده  پالس بر ثانیه بوده و سنسور دارای شش سیم می باشد و درون سیستم از گرمکن جهت جلوگیری از یخ زدگی استفاده شده است.  ارتباط این سنسور از نوع کانکتور YJ3102 ساخت شرکت کره با درجه حفاظتی IP68 و کیفیت بسیار بالا می باشد. نمونه این نوع سنسور در حال حاضر بر روی سامانه های دقیق هواشناسی و تحت برند شرکت خارجی مورد استفاده قرار گرفته است.

توضیحات

سرعت باد مدل 030S از آلومنیوم با پوشش آنودایز و پره آلومنیومی ساخته شده است. این عوامل سبب پایداری مناسب سنسور در شرایط شدید و سخت آب و هوایی می شود. سنسور دارای آستانه لغزش بسیار کم بوده که این عامل سبب افزایش حساسیت سنسور گردیده است. خروجی سنسور 030S داده  پالس بر ثانیه بوده و سنسور دارای شش سیم می باشد و درون سیستم از گرمکن جهت جلوگیری از یخ زدگی استفاده شده است.  ارتباط این سنسور از نوع کانکتور YJ3102 ساخت شرکت کره با درجه حفاظتی IP68 و کیفیت بسیار بالا می باشد. نمونه این نوع سنسور در حال حاضر بر روی سامانه های دقیق هواشناسی و تحت برند شرکت خارجی مورد استفاده قرار گرفته است.

سرعت باد مدل 030S در حال حاضر یکی از دقیقترین سنسورهای شرکت بوده و در ایستگاه های هواشناسی کشور  تحت عنوان نمونه خارجی مورد استفاده و نصب قرار گرفته است. ابعاد سنسور مطابق با استانداردهای بین المللی و نمونه خارجی دقیقا مهندسی معکوس گردیده و در ساخت بخش الکترونیک آن با بروز رسانی نمونه خارجی، خروجی دقیقتری نسبت به آن ارائه شده است.

Wind-Speed-030S

سنسور 030S دارای سه کاسه آلومنیومی با پوشش آنودایز می باشد. این سنسور جهت کاربردهای حرفه ای هواشناسی طراحی و ساخته شده است. این سنسور دارای طول بلند و قطر بسیار کم جهت کاهش درگ فشاری و اثر گذاری در نتیجه داده برداری می باشد. در انتهای سنسور از کانکتور 6 پین با کیفیت بالا جهت ارتباط سنسور استفاده شده است.

مزایای سنسور سرعت باد 030S

  • طول بلند و قطر کم سنسور
  • درجه حفاظتی  IP67 و یا IP68
  • دارای پوشش Hard Anodize
  • در رنگ های مشکی و نقره ای
  • دارای آستانه لغزش بسیار اندک

شرکت پارس در سبد محصولات خود دارای دو نمونه دیگر سنسور سرعت باد نیز می باشد که در لینک های زیر می توانید جزئیات آنها را مشاهده نمایید.

مشاهده سرعت باد 010

مشاهده سرعت باد 020

شرکت پارس
Pars Company

شرکت دانش پژوهان آفتاب پارس

طراح و تولید کننده انواع سنسورهای هواشناسی و اقیانوس شناسی

سنسور سرعت باد مدل 030S

مشخصات فنی

جدول فنی سرعت باد 030

کابردها

  • ایستگاه های هواشناسی حرفه ای
  • سامانه های آزمایشگاهی
  • سامانه های موشکی
  • گلخانه های مدرن

مستندات

Data sheet

Catalog

گالری

سنسور سرعت باد 030

سنسور بادسنج 030S
سنسور سرعت باد 030S

اجزای سنسور سرعت و جهت باد

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سنسور سرعت باد مدل 030S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید

02144710947 - 09022279714

دفتر: تهران، شهرک راه آهن، میدان موج، ساختمان آفتاب واحد 308

کارخانه: تهران، وردآورد، خیابان ولیعصر، کوچه بنفشه 2، پلاک2

Info@Pars-En.Com