سنسور سرعت باد مدل 020S

سنسور سرعت باد 020S از آلومنیوم با پوشش آنودایز و پره آلومنیومی ساخته شده است. این عوامل سبب پایداری مناسب سنسور در شرایط شدید و سخت آب و هوایی می شود. سنسور دارای آستانه لغزش بسیار کم بوده که این عامل سبب افزایش حساسیت سنسور گردیده است. خروجی سنسور 020S داده  پالس بر ثانیه بوده و سنسور دارای چهار سیم می باشد.  ارتباط این سنسور از نوع کانکتور GX می باشد. نمونه این نوع سنسور در حال حاضر بر روی ایستگاه های خودکار و آزمایشگاهی، جرثقیل ها و سامانه پدافندی نصب و مورد استفاده قرار گرفته است.

توضیحات

سنسور سرعت باد مدل 020S از آلومنیوم با پوشش آنودایز و پره آلومنیومی ساخته شده است. این عوامل سبب پایداری مناسب سنسور در شرایط شدید و سخت آب و هوایی می شود. سنسور دارای آستانه لغزش بسیار کم بوده که این عامل سبب افزایش حساسیت سنسور گردیده است. خروجی سرعت باد مدل 020S داده  پالس بر ثانیه بوده و سنسور دارای چهار سیم می باشد.  ارتباط این سنسور از نوع کانکتور GX می باشد. نمونه این نوع سنسور در حال حاضر بر روی ایستگاه های خودکار و آزمایشگاهی، جرثقیل ها و سامانه پدافندی نصب و مورد استفاده قرار گرفته است.

سرعت باد مدل 020S در حال حاضر یکی از ارزانترین سنسورهای شرکت بوده و دارای کاربردهای مختلفی می باشد.کانکتور بکار رفته در آن بصورتی در نظر گرفته شده است که قابلیت جایگزینی با نمونه های موجود به سهولت فراهم باشد. همچنین ساختار و ابعاد آن تا حد ممکن کوچک و کاربردی، طراحی و ساخته شده است.

سنسور سرعت باد 020S
سرعت باد 020S

سنسور 020S دارای سه کاسه آلومنیومی با پوشش آنودایز می باشد. این سنسور در مقایسه با سنسورهای پلاستیکی موجود دارای عمر بسیار بالاتری می باشد. از نظر قیمتی نیز سنسور  020S دارای قیمت رقابتی با این مدل سنسورها می باشد. سنسور 020S توسط پیچ از کف به محل مورد نظر پیچ می گردد. همچنین جهت ارتباط سنسور از یک کانکتور در زیر آن استفاده گردیده است.

مزایای سنسور سرعت باد 020S

  • کاهش ابعاد سنسور تا کمترین حد ممکن
  • درجه حفاظتی IP65
  • دارای پوشش Hard Anodize
  • دارای آستانه لغزش بسیار پایین

شرکت پارس در سبد محصولات خود دارای دو نمونه دیگر سنسور سرعت باد نیز می باشد که در لینک های زیر می توانید جزئیات آنها را مشاهده نمایید.

مشاهده سرعت باد 010

مشاهده سرعت باد 030

شرکت پارس
Pars Company

شرکت دانش پژوهان آفتاب پارس

طراح و تولید کننده انواع سنسورهای هواشناسی و اقیانوس شناسی

سنسور سرعت باد مدل 020S

مشخصات فنی

جدول مشخصات فنی سرعت باد 020
مشخصات فنی سرعت باد 020

کابردها

  • ایستگاه های هواشناسی ساحلی و عمومی
  • ایستگاه های خودکار و آزمایشگاهی
  • سامانه پدافندی
  • انواع جرثقیل ها

مستندات

Data sheet

Catalog

گالری

سنسور سرعت باد 020
سنسور سرعت باد ( باد سنج) 020S
سنسور سرعت باد 020S
سنسور سرعت باد 020S

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سنسور سرعت باد مدل 020S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید

02144710947 - 09022279714

دفتر: تهران، شهرک راه آهن، میدان موج، ساختمان آفتاب واحد 308

کارخانه: تهران، وردآورد، خیابان ولیعصر، کوچه بنفشه 2، پلاک2

Info@Pars-En.Com